خدمات سخت افزاری کامپیوتر

خدمات سخت افزاری کامپیوتر

در دنیای فناوری و دیجیتال، و در عصر رایانه‌ها (خدمات سخت افزاری کامپیوتر)، سخت‌افزارها یکی از مهم‌ترین پایه‌ها و ارکان مهم جهت پیشرفت تکنولوژی محسوب می‌شوند. با نگاهی به تاریخ آغاز فعالیت‌های کامپیوتری، و مشاهده تصاویر مربوط به سخت‌افزارهای هر دوره، میزان اهمیت این قطعات را بهتر درک خواهیم کرد. شاید تا چند دهه گذشته، کسی تصور نمی‌کرد که بتوان اطلاعاتی به حجم GB 32 را درون یک فلش‌مموری ذخیره کند؛ قطعه‌ای که امروزه شاید فقط به اندازه یک بند انگشت است. به‌عنوان مثالی دیگر، به مانیتورهای با حجم بالا که فضای زیادی را اشغال می‌کردند، می‌توان اشاره کرد، که امروزه شاهد آن هستیم که نه‌تنها جای خود را به مانیتورهای LCD و LED داده، بلکه تمام قطعات یک کامپیوتر را در خود جای داده و تحت عنوان All in One و با ضخامتی بسیار نازک‌تر از مانیتورهای اولیه، به یک کامپیوتر بسیار حرفه‌ای تبدیل شده است.

شرکت‌های کامپیوتری علاوه بر تولید سخت‌افزارهای جدید و بهبود و ارتقاء هرچه بهتر قطعات، وظیفه پشتیبانی از آنها را نیز به عهده دارند؛ و این همان معنای گارانتی است. بسیاری از کاربران ممکن است درباره سخت‌افزارها و نحوه استفاده و یا مراقبت از آنها، اطلاعات کافی در دست نداشته باشند. پس، هنگامی که شرکت‌ها اقدام به تولید محصول جدید کرده و با تبلیغاتی جذاب سعی در فروش آن‌ها به کاربران و یا نمایندگی‌ها دارند، حتماً می‌بایست پشتیبانی محصول خود را نیز به عهده گرفته و در همه حال پشتیبان کاربران باشند تا علاوه بر اثبات رفتار حرفه‌ای خود، موجب جلب اعتماد کاربران و بهبود روابط آنها شوند.

topBanner

مرکز کامپیوتر شرق

، نیز یکی از دهها شرکت کامپیوتری در ایران است که سعی در جلب اعتماد کاربران داشته، و با رفتاری صادقانه، همواره پشتیبانی از کاربران را سرلوحه کاری خود قرار داده است. پیشگری از خرابی، نصب و راه‌اندازی کامل و صحیح، تعمیر و ارتقاء قطعات، آگاهی دادن به کاربران در مورد سخت‌افزارها و … از جمله اقداماتی است که کارشناسان مجرب تام‌نت بدان‌ها عمل می‌کنند.

پشتیبانی تام‌نت، فقط به کاربران کامپیوترهای خانگی محدود نمی‌شود، بلکه بسیاری از اداره‌ها و موسسات نیز می‌توانند به راحتی و با اطمینان کامل، تحت خدمات این شرکت قرار بگیرند. پشتیبانی از کامپیوترها، پرینترها و ماشین‌های اداری، دوربین‌های مدار بسته، سانترال و… که همگی به طور کامل و طی فرایندها و قراردادهای متفاوت، با هزینه کاملاً مناسب برای مخاطبان قابل اجراست.

تیم پشتیبانی تام‌نت، سعی در آن دارد که با کمترین هزینه برای کاربران، بیشترین بازدهی و خدمات را ارائه دهد. این خدمات به شکل‌های مختلف و در قالب گارانتی، تعمیرات و آموزش و اطلاع‌رسانی به کاربران ارائه می‌شود که در ذیل برخی از آنها به‌عنوان نمونه شرح داده شده است:

لیست خدمات سخت افزاری کامپیوتر در مرکز کامپیوتر شرق

نصب ویندوز

نصب نرم افزار های تخصصی

تعمیرات تخصصی لپ تاپ های ایسوس

تعمیرات تخصصی لپ تاپ های لنوو

تعمیرات تخصصی لپ تاپ های سونی وایو

تعمیرات تخصصی لپ تاپ های دل

تعمیرات تخصصی لپ تاپ های اچ پی

تعویض ال سی دی لپ تاپ

سرویس لپ تاپ

* تشخیص نوع کاربری دستگاه و نیاز مربوطه واحد مورد نظر

* در دسترس قرار دادن اطلاعات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به همراه آموزش

* نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی سیستم‌های پیشرفته IBM-HP-Super Micro

* نصب و راه‌اندازی تجهیزات ارتباطی و کنترلرهای ارتباطی، پیاده سازی Passive

* تعمیرات تخصصی انواع قطعات سخت‌افزاری.

* تعمیرات تخصصی انواع LCD و LED

البته دنیای فناوری و سخت‌افزاری بسیار گسترده است و قطعاً ذکر جزء به جزء تمام موارد نیازمند فهرستی طولانی است که خواندن آن مسلماً از حوصله مخاطبان نیز به دور است. لذا جهت آگاهی از سایر خدمات و نحوه انجام آنها، و یا برای طرح هرگونه سوال، تیم کارشناسی مرکز کامپیوتر شرق، با افتخار آماده پاسخگویی به شما کاربران گرامی است. با مراجعه به قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشد.

۰۲۱-۳۳۷۹۰۰۹۵

۲۱-۳۳۷۹۰۰۹۴

مرکز کامپیوتر شرق

hardware support